. گردنبند کاج (زیورآلاتی از طبیعت)، گردنبند دست ساز کاج

گردنبند کاج (زیورآلاتی از طبیعت)

نقد و بررسی : گردنبند کاج (زیورآلاتی از طبیعت)

طبیعت همیشه الهام بخش زندگی ما هست، ما انسان ها با طبیعت انس میگیریم، با طبیعت زندگی میکنیم و البته متاسفانه به طبیعت آسیب میرسونیم. اینکه ما بخشی از طبیعت رو توی خونمون داشته باشیم، میتونه جذاب باشه، ما گلدون، گل، یا حتی یک شاخه رو ممکنه در تزئین خونمون استفاده کنیم. ، ما همیشه سعی میکنیم محصولاتی دست ساز از جنس طبیعت رو بوجود بیاریم و در اون احترام به طبیعت رو حفظ کنیم، ساخت زیورآلات از طبیعت هم گذشته تا امروز مرسوم بوده، از سفال گرفته تا چوب و حتی تکه سنگی از یک کوه، در رارَنگی امروز قصد داریم محصولی متفاوت به اسم گردنبند کاج رو معرفی کنیم.

زیورآلات سنتی از جنس طبیعت

گردنبندی از جنس طبیعت با استفاده از کاج

در تیم فروشگاه محصولات هنری رارَنگی ما سعی کردیم زیورآلاتی رو بسازیم که کمتر دیده شده این بار با استفاده از کاج هایی که از درخت ها فرو میریزه سعی کردیم یک نوع زیورآلات دست ساز طبیعی بسازیم، اون هم گردنبند کاج هست، این گردنبند کاجی میتونه جلوه خاصی رو برای شما به بار بیاره. ما دوست دار محیط زیست هستیم و هیچوقت به تعداد زیاد از این کاج ها استفاده نمیکنیم و همینطور از کاج های رو درخت هم استفاده نمی کنیم و فقط از کاج هایی استفاده میکنیم که فرو میریزند، برای همین موجودی این محصول خیلی زیاد نیست و هرفصل فقط موجود اون افزایش پیدا میکنه.

گردنبند کاج (زیورآلات دست ساز طبیعی)

گردنبند کاج که ما تولید میکنیم هیچکدومش شبیه دیگری نیست، چون کاج ها هیچکدوم شبیه یک دیگه نیستن! پس این میتونه یک غافلگیری جالب هم برای شما باشه، پس میتونید با داشتن این گردنبند کاج هم خودتون رو هیجان زده کنید هم دیگران رو!

گردنبند کاج (زیورآلات دست ساز طبیعی)

مشخصات فنی :

وزن 200 g
پیگیری سفارش
لیست مقایسه