. بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق (نقاشی شده) - فروشگاه هنری رارَنگی

بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق (نقاشی شده)

نقد و بررسی : بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق (نقاشی شده)

معرفی محصول (بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق): ساخت ظروف بوسیله سفال از قدیمی ترین ابداعات بشر بود، بطوریکه بعد از شیشه سفال پرکاربرترین نوع ظروف بود. در ایران هم از روزگار قدیم سفال به عنوان حرفه اکثر مردم شناخته می شد،

بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق

ما در فروشگاه محصولات هنری و دست ساز رارَنگی سعی کردیم در کنار سایر محصولاتی که داریم، محصولات سفالی را هم داشته باشیم تا این هنر رو زنده نگه داریم.

بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق که بصورت نقاشی شده در آمده هم قابلیت دیوار کوب شدن رو به عنوان بخشی از چیدمان خانه داره و هم اینکه میشه روی میز به عنوان تزئین بهتر محیط ازش استفاده بشه و یا حتی میتونید بیسکوییت و تنقلات خشک رو در این بشقاب سفالی قرار بدین.

بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق

این بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق، از سفال خام تهیه شده و توسط تیم هنری رارَنگی، رنگ آمیزی شده، کاملاً دست ساز! سفالی هم که از اون برای تهیه این بشقاب استفاده شده، از سفال شهرستان گناباد هست.

با خرید این محصول، شما علاوه بر داشتن محصول هنری کار دست، چند اتفاق دیگر را نیز رقم میزنید، اول اینکه سنت سفالگری ایرانی را در گناباد زنده نگه میدارید، دوم اینکه یک کار دست دارید که منحصر به فرد شماست و این کار، یک کار آماده کارخانه ای نیست.

ما همچنین در حال تهیه سایر محصولات سفالی هستیم تا با اون هنر رو بیشتر و بیشتر به زندگی شما وارد کنیم. امیدواریم با تهیه بشقاب سفالی طرح مینیمال عشق بتونیم شمارو خوشحال کنیم:).

 

قطر: ۱۰ سانتی متر

پیگیری سفارش
لیست مقایسه