فروشگاه

توضیحات

امسال فکر کردین هدیه ولنتاین چی بگیرین؟
شاید فکر کرده باشید، یا شاید هم براتون این جشن ارزشی نداره، اما اگر فکری نکردین، ما یک پیشنهاد داریم تا برای ولنتاین چی بگیرین، اون هم بسته هدیه ولنتاین هست، بسته هدیه ولنتاین ما درواقع یک غافل گیری هست،
یک اتفاق جالب در این دنیای روتین، ما چاشنی غافل گیری (همون سوپرایز) رو با یک بهمونه (روز ولنتاین) قاطی کردیم تا بتونیم یک روز که در خاطره میمونه رو بسازیم.

اما…

بسته هدیه ولنتاین

این بسته هدیه چی هست؟ و قراره چی توش باشه؟ ما یک مجموعه از چیزهای مختلف رو در کنار هم قرار داریم، از تنقلات تا گل، از زیورآلات تا کتاب، از کارت پستال اختصاصی تا بازی دونفره و خب هرچی که بتونه یک روز رو به هر بهونه ای حتی ولنتاین برای شما در خاطراتتون ثبت کنه.

بسته هدیه ولنتاین

بسته های هدیه ولنتاین در چهار نوع مختلف هست،
این چهار نوع مختلف بسته هدیه ولنتاین براساس سلیقه های مختلف و بودجه ها مختلف انتخاب شدند،
مثلا در یک بسته هدیه ولنتاین ما کتاب رو قرار دادیم، در دیگری بطری عشق، در یکی دیگه بازی فکری،
هر سفارشی که شما ثبت کنید، ما با شما تماس میگیریم تا از ریز جزئیات اون به شما اطلاع بدیم و حتی رنگ گلی که قراره در بسته هدیه ولنتاین قرار بگیره رو هم از شما بپرسیم!

پس مطمئن باشید ما به همه جای این اتفاق فکر کردیم تا بتونیم کمی در ساختن یک روز خوب برای شما سهیم باشیم.

این بسته هدیه به اسم ساده هست.

 

 

 

بسته هدیه ولنتاین ساده

 

گل
تنقلات
لوازم تزئینی
شمع
 کارت پستال
و…

این بسته با قیمت ویژه ۳۹ هزارتومان تا قبل از ۲۰ بهمن به فروش می رسه و بعد از این تاریخ به علت حجم سفارشات با افزایش قیمت رو به رو میشه پس از همین حالا سفارش رو بدید،
ضمناً ما با همکاری که با شرکت پست کردیم هزینه پست رو به حداقل رسوندیم و لازم نیست هیچ هزینه ای برای ارسال بسته بدین و فقط همین ۳۹ هزار تومن.برای ثبت سفارش محصول رو به سبد خریدتون اضافه کنید:).

اطلاعات بیشتر

وزن 1500 g